Настав час заговорити!

Мережа шкіл англійської мови FLASH

Курси англійської у міні-групах від школи з 15-річним досвідом.
Змінимо ваше бачення англійської вже з першого уроку!

Записатися на пробний урок

понад 20000 випускників

15 років на ринку надання освітніх послуг

офіси та школи у провідних містах України
3000 випускників щороку, починаючи з 2017 наймолодший учень - 5 років, найстарший - 84 роки

навчання згідно з Міжнародною шкалою рівнів англійської мови

понад 5000 слів англійської лексики та уся граматика після проходження повного курсу
За допомогою унікальної техніки ми
знайдемо підхід до кожного!
Зателефонуйте мені
5 причин зайнятись англійською
 • 01

  Стань привабливішим для роботодавців
  та збільш свою вартість як спеціаліста.

 • 02

  Читай свого улюбленого
  автора мовою оригіналу.

 • 03

  Подорожуй без залежності від
  онлайн чи офлайн перекладача.

 • 04

  Рухайся в ногу з часом та з жителями
  50 найуспішніших країн світу.

 • 05

  Вивчення англійської стане
  захопливим та корисним хобі.

Як ми досягаємо результату?
Ми маємо унікальні методики викладання, що максимізують результат вивчення англійської завдяки нашим «фішкам»
Основа нашої методики -
Training approach - це методика, в якій ми використовуємо велику кількість добірних тренувань, які дають можливість не зубрити мову, а вже на уроці практикувати її та отримувати гарні результати в реальному часі. Авторський Тест на потенціал власниці нашої школи Тетяни Тасиць, який точно покаже твої сильні та слабкі сторони щодо вивчення англійської мови і навчання в цілому.
Ми надаємо Базовий інструктаж до навчання - індивідуальний онлайн-курс з роз'ясненням особливостей навчання: як займатися, як тренувати пройдений матеріал, чого очікувати, як впоратися з перешкодами, щоб вивчити англійську.
Progress Program - ми дослідили усі проблеми, які виникають в процесі навчання, і з лазерною точністю описали рецепти боротьби з кожною з них. Унікальна авторська розробка, яка допомагає виявити реальну причину немотивованості та дає можливість швидко її усунути.
Speed Up програма - це послуга для тих, кому не вдається швидко зрозуміти матеріал. Ефективні вправи для прискорення обробки інформації в ході навчання дають свій результат вже через 2-3 повторення.
Для тих, хто не вперше починає вивчати англійську і має певні прогалини, є програма Strike the gaps. На основі вступного тесту методист розробить для тебе індивідуальний курс по вивченню матеріалу з попередніх рівнів, щоб пригадати те, що забулося.
Маєш більше вільного часу на самоосвіту? У тебе буде доступ до Платформи з онлайн-уроками по граматиці. За допомогою цих відео ти можеш згадати ази граматики рідної мови та почати краще розуміти англійську.

Дізнатися більше
ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ
 • A1

  4 МІСЯЦІ

 • A2

  4 МІСЯЦІ

 • B1

  6 МІСЯЦІВ

 • B2

  6 МІСЯЦІВ

 • C1

  6 МІСЯЦІВ

А1 - початковий рівень, абетка, базова лексика, 700 слів, вступ в граматику. Теми: сім’я, будинок, навколишній світ, подорожі, робота і навчання, матеріали та інше.
А2 - рівень, що завершує базовий курс англійської, 700 слів та граматика. Теми: свята, бізнес, ресторани, шопінг, професії, війна та мир й інше.
B1 - 1100 слів, поглиблена граматика, повне проходження тем: ресторани та подорожі, банки та бізнес, медицина, кореспонденція, ділове листування та інше.
B2 - 1100 слів, поглиблена граматика, комунікації в бізнесі та особистий розвиток, надзвичайні ситуації, технології, управління, доповіді та презентації, важка промисловість.
С1 - 1600 слів, поглиблена граматика, продажі та маркетинг, логістика та авіація, наука, кар’єра, освіта, бізнес, подорожі та гостинність.

ЦІНИ

Діти: Онлайн - 89 грн/год | Офлайн - 100 грн/год
Підлітки: Онлайн - 133 грн/год | Офлайн - 133 грн/год
Дорослі: Онлайн - 114 грн/год | Офлайн - 135 грн/год